Maltepe, İstanbul (0216) 417 80 36 surtemhaliyikama@gmail.com facebook instagram WhatsApp WhatsApp
Herkes halı yıkar, biz temizleriz !
Nubuk Koltuk Yıkama

Nubuk Koltuk Yıkama

Tarih: 27.3.2017 15:12:37 kategori: Koltuk

Nubuk koltuklarınızı bu konuda hizmet veren profesyonel bir firmaya vermek istemiyorsanız dikkat etmeniz gereken unsurlardan bazıları şunlardır.

Nubuk koltuklarınız kumaş koltuklara nazaran daha kolay bir temizleme yöntemi ile işleme alınmaktadır. Fakat bu işlemde püf noktalarına dikkat edilmez ise nubuk koltuklarınız zaman içerisinde kurumasına ve çatlamalara neden olabilir. Bu da koltuğunuzu eskiteceği için tabi ki de profesyonel firmaların koltuk temizliği yapması yararınıza olacaktır.

Nubuk koltuklarınızı bu konuda hizmet veren profesyonel bir firmaya vermek istemiyorsanız dikkat etmeniz gereken unsurlardan bazıları şunlardır. Nubuk koltuk temizliğinde sabun, tiner,aseton, benzin gibi malzemeleri leke çıkarmak için kesinlikle kullanmayınız. 
Bu konuda nubuk koltuğu satın aldığınız firmadan bilgi alınız veya koltuğunuz ile birlikte aldığınız kullanma kılavuzundaki uyarı ve talimatları dikkate alınız.
Eğer profesyonel bir firmaya temizletmek isterseniz Işılak halı yıkama firmamızda koltuk temizliği konusunda deneyimli ve uzman kadromuz ile sizleri aydınlatacağız ve talebiniz doğrultusunda evinizde koltuklarınızı temizleyeceğiz.
Nubuk Koltuk Yıkama Uzmanlık İster, Firmamıza Danışmadan Nubuk Koltuklarınızı Yıkatmayınız