Maltepe, İstanbul (0216) 417 80 36 surtemhaliyikama@gmail.com facebook instagram WhatsApp WhatsApp
Herkes halı yıkar, biz temizleriz !
Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama

Tarih: 27.3.2017 23:30:01 kategori: Lokasyonlarımız

Stor perdeler apreli yani kolalı kumaşlardan üretilmiş alüminyum boru üzerine sarılarak toplanıp açılabilen genellikle düz renklerin yoğun kullanıldığı evlerde güneşlik yerine kullanılan daha estetik ürünlerdir.

Stor perdeler apreli yani kolalı kumaşlardan üretilmiş alüminyum boru üzerine sarılarak toplanıp açılabilen genellikle düz renklerin yoğun kullanıldığı evlerde güneşlik yerine kullanılan daha estetik ürünlerdir. Maltepe bölgesinde halı yıkama faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

Stor Perde Kullanımında Dikkat edilmesi gereken durum perdelerin apreli olmalarından dolayı herhangi bir sebepten dolayı katlanma meydana gelirse düzeltilmesi çok zordur.

Perde yukarı toplanırken bazen sağa sola kayabilir bunu ise hemen perdeyi tamamiyle açıp hizaladıktan sonra düzgünce toplamak perdenin kenarlarının mekanizmada sıkışıp deforme olmasını engelleyecektir.

Stor perdeler yıkama zamanı geldiğinde evinizden itina ile sökülüp tesisimizde yıkandıktan sonra tekrar itina ile yerine takılmakta ve bu sökme takmaya ek bir ücret talep edilmemektedir.