Maltepe, İstanbul (0216) 417 80 36 surtemhaliyikama@gmail.com facebook instagram WhatsApp WhatsApp
Herkes halı yıkar, biz temizleriz !
Kartal Halı Yıkama

Kartal Halı Yıkama

Tarih: 2.4.2017 22:45:03 kategori: Lokasyonlarımız

Firmamız, çalıştığı bölgenin en iyi halı yıkama firmalarındandır. Müşterilerinin yoğun beğeni ve memnuniyet duygularına haiz olan firmamız, yıkadığı halıları güvenli bir şekilde yıkamakta ve müşterilerine herhangi bir zarar vermemektedir.

Firmamız, Kartal'da faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Firmamız, ev halılarını yıkamak için kurulmuştur. Halı yıkama işlerini kaliteli ve çok fonksiyonlu halı yıkama makineleri ile yapmaktadır. Kısa sürede çok fazla halıyı yıkayabilen bu makineler ile yıkanan halılar son derece temiz olmaktadırlar. Halıların yıkanmasında makinenin çok fonksiyonlu bölümleri, halılarda en ufak bir leke bırakmadığı gibi halıların içlerine sızmış tüm görünen görünmeyen mikropları da temizleyip halıdan uzaklaştırmaktadır.

Firmamız çalışanları halı yıkama işlerinde başarılı ve yüksek performansa sahip kişilerdir. Halının müşteriden alınarak firmaya getirilmesi, yıkama işlemlerinin yapılması ve tekrar sahiplerine teslim edilmesi gibi işleri çok kısa sürelerde yapmakta ve halılara herhangi bir zarar verilmemektedir. Firmamızın fiyatları piyasa koşullarına uygun ve tercih edilir düzeydedir. Uygun ödeme koşulları ile halılarınızı güvenle yıkayınız.

Firmamız, çalıştığı bölgenin en iyi halı yıkama firmalarındandır. Müşterilerinin yoğun beğeni ve memnuniyet duygularına haiz olan firmamız, yıkadığı halıları güvenli bir şekilde yıkamakta ve müşterilerine herhangi bir zarar vermemektedir.

Halının müşteriden alınması ve tekrar müşteriye teslim edilmesi arasındaki süreçlerde başarılı bir performans gösteren firmamımızın tüm çalışanları halı yıkama işinde usta ve çalışkan kişilerden oluşmaktadır. Firmanın sahip olduğu kaliteli ve işlevsel özellikleri gelişmiş halı yıkama makinesi sayesinde SUR-TEM Halı Yıkama Firmasına teslim edilen halılar kısa sürede tertemiz bir şekilde yıkanarak sahiplerine teslim edilmektedir.

Firmamız ile halılarınızı güvenle ve çok uygun fiyata yıkatmanız mümkündür. Evinizin bütün halılarını firmamımıza teslim edin ve birkaç gün içinde tertemiz olarak geri alın.

Halı yıkamak birçok insan için günümüzde büyük sorun olmaktadır. Özellikle halı yıkama alanı bulmakta zorlanan dar apartman dairelerine sıkışmış kişiler için bu sorun daha da içinden çıkılmaz bir sorun haline dönüşmüştür. Firmamız halı yıkama konusunda alan bulamayan, bulsa bile yeterli nitelikte ve kalitede halı yıkamayı başaramayan insanların yardımına ulaşmaktadır. Halı yıkama makinesi olarak üretilmiş kaliteli yıkama makineleri ile halıların eşsiz bir yöntem ve hızlılıkta yıkanması ile hem zamandan kazanmak hem da diğer yorucu halı yıkama işlerinden kurtulmak firmamız ile mümkün olmaktadır. Firmamıza halılarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Halılarınız kısa sürede temizlenerek eskisinden daha kullanışlı bir şekilde size iade edilecektir.

Firmamız çalışanları sektörün en iyi hizmetini veren kişilerden oluşmaktadır. Halı yıkama makinesinin yardımı ile birçok halıyı en iyi şekilde yıkayıp kuruttuktan sonra müşterisine iade eden firmanın halı yıkama ücretleri de oldukça uygundur.