Maltepe, İstanbul (0216) 417 80 36 surtemhaliyikama@gmail.com facebook instagram WhatsApp WhatsApp
Herkes halı yıkar, biz temizleriz !
Cami Halısı Yıkama

Cami Halısı Yıkama

Tarih: 2.4.2017 12:54:32 kategori: Hizmetlerimiz

Camii halısının temiz görünmesi ve güzel kokması önemli bir gerekliliktir. Özellikle de kişilerin ibadetlerini daha hijyenik bir ortamda yapabilmesinin sağlanması açısından önemli bir husustur.

Camii halısının temiz görünmesi ve güzel kokması önemli bir gerekliliktir. Özellikle de kişilerin ibadetlerini daha hijyenik bir ortamda yapabilmesinin sağlanması açısından önemli bir husustur. Camii içerisinde kullanılan halıların temizliğinin, halının tipine uygun bir temizlik malzemesi ve uygun bir temizleme cihazı ile yapılması gerekmektedir.

Firmamız, camii halısı yıkama ve temizliği konusunda son derece titiz ve hassastır. Bu anlamda halıların temizliği için hangi malzemenin seçilmesi gerektiğini, nasıl bir temizlik işlemi uygulanması gerektiği gibi detayları uzman bir ekip ile kararlaştırmaktadır.

İbadetlerin aksamaması adına camii halısı yıkama hizmetimizi olabilecek en kısa sürede tamamlamaktayız. Sizlere tertemiz, güzel kokulu ve kullanıma hazır bir şekilde halıları paketleyerek teslim ediyoruz.