Maltepe, İstanbul (0216) 417 80 36 surtemhaliyikama@gmail.com facebook instagram WhatsApp WhatsApp
Herkes halı yıkar, biz temizleriz !
Bostancı Halı Yıkama

Bostancı Halı Yıkama

Tarih: 2.4.2017 23:07:50 kategori: Lokasyonlarımız

Modernliğin tutsağı haline gelmiş büyük şehirlerde halı yıkamak son derece güç ve zahmetli bir süreç haline gelmiştir.

Firmamız Bostancı bölgesine halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Modernliğin tutsağı haline gelmiş büyük şehirlerde halı yıkamak son derece güç ve zahmetli bir süreç haline gelmiştir. İstanbul'un en merkezi noktalarında hizmet veren firmamız ise; evinizin dekorasyonunda vazgeçilmeziniz olan halılarınızı el değmeden, profesyonelce makinelerde yıkar ve titizlikle kapınıza getirip teslim eder.

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ, ÖZLEDİĞİNİZ TEMİZLİK İÇİN ”BİZ” BURADAYIZ!
Ev ortamında, leke çıkarıcılar ve fırçalar ile yapılan temizlik; halılarınızda beklediğiniz ışıltıyı yaratmayacağı gibi zaman içerisinde halıların mevcut yumuşak dokusunu da kaybetmesine neden olur. Oysa alanında uzman, profesyonelliğin yegane adresi iletişime geçerseniz; evinize kadar gelir, halılarınızı ambalajlayarak alır ve yine temizlik işleminin ardından hijyenik ambalajlara sararak kapınıza kadar teslim ederiz.

Derinlemesine halı temizliği için, firmamız gibi profesyonel bir halı yıkamacı ihtiyacınız olan tek şeydir. Evinizden halı yıkama ücreti dahilinde teslim aldığımız halınızı yıkamaya, öncelikle üzerinde biriken tozları alarak başlarız. Sonrasında halınızın dokusuna uygun şampuanları kullanarak tam otomatik halı yıkama makinelerinde hassas ayarda yıkama işlemine başlarız. En az yıkama kadar durulamanın hakkıyla yapılması, kaliteli temizlik adına son derece önemlidir; firma olarak bunun bilincindeyiz. Durulama işlemini halı üzerinde tek bir kir ve leke kalmayıncaya kadar sürdürürüz. Yıkama ve durulama işlemlerinin hemen ardından sıradaki aşama kurutma aşamasıdır.

Kurutma, halının nemli kalıp, etrafta kötü bir koku bırakmaması adına son derece önemli bir süreçtir. Biz büyük odalarımızda, yine teknolojinin tüm alt yapısını kullanarak halınızı, içerisine nüfuz etmiş kirli sudan arınıncaya kadar kurutuyoruz. Temizlik aşamalarının titizlikle sona ermesinin ardından halınızı paketleyerek, kapınıza kadar getirip teslim ediyoruz.

KÖPÜKLE ve BUHARLA HALI TEMİZLİĞİNİN AKLA GELEN İLK ADRESİYİZ
Halılardan beklenen parlaklığı ve mis kokuyu elde etmek adına, uygulanması gereken temizlik yöntemi köpükle ve buharla yapılan temizleme işlemidir. İstanbul'un ulaşabildiği her noktasında titizlik ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışan firmamız; değerli müşterilerini beklemektedir.

Teknolojinin gelişmiş alt yapısı kullanılarak yapılan bu yıkama işlemi öncelikle köpükleme ile başlar. Yıkanacak olan halı, hassas dokusuna uygun şampuan ve geniş başlıklı yumuşak fırçalar ile köpürtülerek temizlenir. Köpüğün kuruması için yıkanan halı bir saat kadar bekletilir. Sıra gelir buharla halı yıkama işlemine. Bu işlem de sıcaklığı 100 dereceye varan sıcak su halının üzerine püskürtülür, ardından tüm kir, toz ve bakteri vakum makinesi yardımı ile makinenin mevcut haznesine çekilir. Böylece halılar hem kısa sürede hem de derinlemesine temizlenmiş olur.

Sadece halı yıkama noktasında değil, koltuk, battaniye, kanepe, yorgan ve battaniye yıkama noktasında da aynı özveri ve hız ile hizmet veren firmamız; sizlere ihtiyaç duyduğunuz her an mevcut iletişim numaraları üzerinden 7/24 destek sunmaktadır. Yaşam boyu hijyen eşyalarınız ve evlerinizden eksik olmasın istiyorsanız; İstanbul'un en seçkin temizleme şirketi olan firmamız ile yolunuza devam etmelisiniz. Sizin memnuniyetiniz, bizim en büyük referansımızdır.